Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Na https://ultrarobotics.pl dowiecie się wszystkiego o dostawcy motoreduktorów.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych globalnych wytwórców.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników DC, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wysoką niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji obrabiarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Sesame Motor Corp.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved