Zwróć uwagę na tabliczki informacyjne

Jeśli potrzebujesz tabliczek informacyjnych, kliknij tutaj.

Tabliczki informacyjne są wymagane przez akty prawne dotyczące BHP. Sprawiają one, że przestrzeń jest uporządkowana, podnosi się także nasze bezpieczeństwo, chociaż z reguły możemy nie zwracać na nie uwagi. Sprawdźmy zatem jakiego typu tabliczki informacyjne wyróżniamy oraz jakie spełniają funkcje.

Tabliczki informacyjne – ułatwiają odnalezienie właściwego biura

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które ulokowano na budynkach, takich jak domy, biurowce, szkoły, przychodnie. Sprawiają, że szybko dotrzemy na miejsce. Należy jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na zewnątrz budynków, bo bardzo często można je również zauważyć w środku. To bardzo duży zbiór tabliczek, które zazwyczaj spełniają funkcję ochronną, ale także typowo komunikacyjną. Takie tabliczki usprawniają znalezienie odpowiedniego pokoju lub osoby w wielkich biurowcach – w urzędach przy wejściu widnieją tabliczki z numerami referatów. Szukasz referatu nieruchomości czy wydziału finansowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Tak samo znaczące są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska urzędników, które zlokalizowane są przy wejściu do pokoju. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć zmienianą treść.

Tabliczki informacyjne – informują o niebezpiecznych substancjach

Tabliczki informacyjne są przecież wymagane przez polskie prawo, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Pokazują drzwi bezpieczeństwa, wyznaczają tzw. palarnie, mówią o standardach pierwszej pomocy. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, są także specjaliści ds. BHP, którzy są odpowiedzialni za ich rozmieszczanie. Tabliczki informacyjne tworzone są z trwałych materiałów (np. aluminium), niejednokrotnie są fluorescencyjne i można je błyskawicznie zamontować.

Kontakt z nami:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved