Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Kolczyki znajdziesz na srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy w czym leży tajemnica, że są tak często wybierane, a także w jakich salonach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najpopularniejsze są lekkie sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, jak również szykowne. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być wysadzane kosztownymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz sposób ich produkcji – najbardziej gustowne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały doskonale, trzeba skrupulatnie je pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź. Należy wycierać je codziennie suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie polecamy natomiast domowych sposobów czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki mocno rysują delikatną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące promocje. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.

Copyright © . All Rights Reserved