Kolczyki wiszące – jak je dopasować?

Chcesz kupić kolczyki wiszące? Wejdź na http://bit.ly/39tdrAI.

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Zakładają je nie tylko kobiety – wzrastającym od jakiegoś czasu popytem cieszą się również pośród mężczyzn, przede wszystkim tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie można jakkolwiek negować, iż zdecydowana większość tego rodzaju biżuterii projektowana jest z myślą o paniach. Niesłychanie porywające są przede wszystkim kolczyki wiszące. Są one bardziej wyraziste i w rezultacie w większym stopniu wywierają wpływ na to, jak inni postrzegają naszą kreację. To z tego powodu cieszą się olbrzymią popularnością pośród kobiet w szeroki spektrum wieku i ubierających się w różnorodnych stylach. Duże zróżnicowanie kolczyków wiszących ułatwia dobranie ich właściwie do dowolnej garderoby. Jak zatem dobrać kolczyki wiszące najlepsze do danej sytuacji? Na które ich aspekty winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość oraz design

Przy wyborze kolczyków wiszących trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na ich długość i design – to właśnie te atrybuty w największej mierze wpływają na to, jak ostatecznie jest widziana twarz. Krótsze kolczyki wiszące sprawiają, że twarz zdaje się być okrąglejsza, z kolei te dłuższe (u jubilerów dostaniemy takie mające nawet 7-8 centymetrów) rozciągają ją w pionie. Design kolczyków ma tu także olbrzymie znacznie. Wąskie powodują wysmuklenie owalu, zaś te bardziej sferyczne – wręcz na odwrót. W sprzedaży dostaniemy także kolczyki neutralne, które nie wpływają przesadnie na postrzeganie kształtu naszej twarzy – tutaj koniecznie należy wspomnieć m.in. o kolczykach w kształcie łez.

Do jakich kreacji można nosić kolczyki wiszące?

Szukając wiszących kolczyków prawidłowo dobranych do danego ubioru trzeba pamiętać, iż są one bardzo rzucającym się w oczy dodatkiem. W sąsiedztwie innych wyrazistych kosztowności mogą zatem sprawiać wrażenie egzageracji. Dlatego rekomenduje się unikać zakładania ich do pokaźnych zegarków, naszyjników lub bransoletek. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się bardzo dobrze, jeśli w stroju zostaną najsilniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z sukienką, butami i fryzurą.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved