Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Chcesz skontaktować się z złotnikiem Kraków? Zajrzyj tutaj.

Wraz z rozwojem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Teraz bardzo często korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci odnajdziemy nieomalże wszystko, nadal jest wiele artykułów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa profesjonalisty

Zakup platynowego wisiorka, pierścionka czy broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, by być pewnym, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy chcemy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli zaś wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Kolejnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej pomocy jubilera. Wskaże on popularne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji imienin, komunii czy ślubu.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą inne usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swoim warsztacie. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku podziękowania, gratulacje, datę czy też inną istotną dla nas treść. Z kolei jeśli pragniemy podarować komuś wyjątkowy prezent, albo mamy swój pomysł na naszyjnik albo sygnet, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce trzymamy zbędną albo zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved