Wisiorki srebrne

Potrzebujesz srebrnego wisiorka? Zobacz tutaj.

Moc wisiorków

Posiadanie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś innego za każdym razem. Niestety luksus kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z kobiet jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Niemniej istotna jest grubość dobieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łzy, rąbu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych, z całą pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved