Odzyskanie polisolokat i spory z ubezpieczycielem – adwokat w Krakowie

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie sprawia, że na rozmowę z prawnikiem można bez trudności dojechać z każdej dzielnicy miasta, jak również pozostałych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą głównie osoby, które posiadają kredyty frankowe bądź polisolokaty. Są to również przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz bankami. Pośród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także unieważnienia lub odwalutowania kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.

Copyright © . All Rights Reserved