Pomoc frankowiczom – reprezentacja kancelarii w sprawach umów kredytowych

Krakowska Kancelaria Czarniak Baszczyn specjalizuje się w sporach z bankami i innymi instytucjami z sektora finansowegooferującymi kredyty we frankachszwajcarskich bądź polisolokaty. Zakres usług radcy prawnego Tomasza Baszczyna oraz adwokata Pawła Czarniaka jest szeroki – obejmuje występowanie w imieniu klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, a także wypowiedzianych i spłaconych. Oprócz tego są to także postępowania o unieważnienie umów, zwrot gotówki bądź zmniejszenia salda zadłużenia.

Kredyt we frankach – jaką wybrać kancelarię prawną?

Warto postawić przede wszystkim na kancelarię, która już prowadziła sprawy posiadaczy kredytów we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma na swoim koncie pomoc frankowiczom oraz prowadziła sprawy z bankami, takimi jak Raiffeisen Bank Polska, mBank, Getin Noble Bank oraz Bank Millennium. Kancelaria ta dysponuje ponad 4-letnią praktyką w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest kluczowe podczas wyboru kancelarii prawnej specjalizującej się w kredytach frankowych? Istotne, żeby inicjującym krokiem – przed przystąpieniem do jakichkolwiek dalszych działań – była skrupulatna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przejrzenia wymagają także inne dokumenty – aneksy i regulamin. Na każdej fazie takiego postępowania kancelaria powinna służyć merytoryczną wiedzą i wsparciem, jak również pomocą w przygotowywaniu różnego typu dokumentów: pozwu, zawezwania do próby ugodowej, reklamacji i innych.

Pozew przeciwko bankowi – kredyty frankowe

Prawidłowo przeprowadzone postępowanie sądowe może w rezultacie doprowadzić do odfrankowienia lub unieważnienia kredytu we frankach. Każdy kto posiada kredyt we frankach szwajcarskich i pragnie go np. przewalutować, powinien skorzystać z profesjonalnej pomocy w opracowaniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn występuje do sądu o uznanie za nieobowiązujące klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach, dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, a nawet – w określonych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.

Copyright © . All Rights Reserved