Najlepsze metody wybielania zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety mnóstwo negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i powoduje, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne wystarczają. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – znakomite efekty już po kilku zabiegach

Szczotkowanie jamy ustnej po wszystkich spożywanych produktach to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Bakterie i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe zabiegi wybielające (soda oczyszczona, lakiery, żele), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna dysponuje szeregiem metod, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najczęściej wybierane? Dentyści szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która przynosi zauważalne rezultaty już po trzech sesjach. Zabieg nie jest bolesny i jest bezpieczny dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów – wykorzystaj moc światła

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba sprawdzić czy w jamie ustnej nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalistycznego wzornika oznacza się kolor zębów przed wybielaniem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Kluczowy jest także dobór właściwego PH żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba efektywnie redukując przebarwienia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o kilkanaście tonów, efekty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej ok. 7 dni. Pacjentom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND rekomenduje się wybielanie zębów za pomocą lampy LED.

Copyright © . All Rights Reserved