Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Tu uzyskasz dalsze informacje o działalności polskiego psychologa Leicester

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, lecz ciągle nie brakuje osób skorych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii tworzy mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i związana z tym rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą rodzić cały szereg komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się też kłopoty z dostaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania tego rodzaju bardzo ciężko jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie wolno bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji będą powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Kontakt z nami:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Copyright © . All Rights Reserved