Flobo – automatyczna obsługa należności

Flobo. Uzyskaj więcej szczegółów.

Biznesmeni stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasada działania

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które każdego miesiąca obsługują zaledwie 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezmiernie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy abonamentowe, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach prywatnych czy językowych, czy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera wcześniejszej płatności, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved