Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Sprawdź informacje o lekcjach rysunku.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak także osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Dowiedziono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie pozytywnie oddziałuje na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem wychowania. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do kształtowania wyobraźni, umiejętności manualnych i wrażliwości. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Warszawa, Łódź, Kraków czy Wrocław. Nie brak także kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły prowadzą także lekcje rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved