Czy warto zdecydować się na kurs

Kurs digital painting online - dowiedz się więcej o ofercie na digitalownia.pl.

Adobe Photoshop to program, który od końca XX w. jest standardowym narzędziem wykorzystywanym przez osoby parające się obróbką zdjęć oraz samych fotografików. W ciągu kilkunastu lat dzięki swojej wszechstronności, a zwłaszcza opcji dodawania do niego setek praktycznych pędzli rastrowych odtwarzających teksturę prawdziwych farb, oprogramowanie to pokochali również graficy oraz ilustratorzy. Dzisiaj twórcy filmów animowanych czy gier używają tego oprogramowania do planowania wyglądu bohaterów czy przygotowania teł w swoich projektach. Nic wobec tego dziwnego, iż ci, którzy chcą zagłębić się w świat digital paintingu, najczęściej w pierwszej kolejności chcą znaleźć dobry kurs Photoshopa.

Kurs digital painting – przez internet czy może w szkole rysunku i malarstwa?

Program Photoshop jest niezwykle rozpowszechniony, w związku z tym co rusz powstają tysiące godzin szkoleń omawiających jego funkcje oraz przedstawiających zastosowanie coraz to nowszych pędzli, które można dodać. Część z takich tutoriali bez przeszkód obejrzysz na platformach z bezpłatnymi filmami, jednakże z takich zdawkowych kursów trudno nauczyć się dobrze digital paintingu. Najlepszą drogą jest uczestnictwo w kursie opracowanym przez doświadczonego dydaktyka, w toku którego poznasz nie tylko najistotniejsze funkcje programu, lecz także nauczysz się się nimi kreatywnie posługiwać. Takie szkolenia oferowane są głównie przez szkoły malarstwa i rysunku, jednakże jeśli nie możesz wziąć w nich udziału, możesz uzyskać dostęp do kursów Photoshopa online i poznać triki malarstwa cyfrowego nie opuszczając mieszkania!

Cechy dobrych kursów Photoshop online

Stawiając na video kurs Photoshopa wypada rozglądać się za szkoleniamikupować dostęp do tutoriali, które nie pozostawiają kursanta samego z szablonowym poradnikiem pokazującym w etapach jak wykonać pewien rodzaj obrazu. Adobe Photoshop może okazać się z początku dla wielu użytkowników bardzo mylący i czasami niezbędny jest bezpośredni kontakt z instruktorem, który wskaże poprawny kierunek lub objaśni, z jakiej przyczyny nie uzyskaliśmy konkretnego efektu. Trzeba więc wybrać taki kurs Photoshopa online, który w zakresie zakupionego pakietu daje możliwość kontaktu z autorem tutorialu, co sprawi, że każdy problem będzie rzetelnie wyjaśniony. Dobrze też poszukać kursu online, na koniec którego wykonany przez Ciebie obraz zostanie obiektywnie oceniona przez prowadzącego instruktaż. Korekta obrazu przeprowadzona przez kompetentnego szkoleniowca uczy szczerej oceny własnej twórczości, co umożliwia samodzielną diagnozę artystycznych niedociągnięć warsztatu.

Kontakt z nami:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved