Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Kurs digital painting - zobacz korzystną ofertę.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w programach graficznych, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich toku kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved