Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Sprawdź informacje o kursie rysunku architektonicznego.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo elementów – głównie fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale także porady profesjonalistów pomagające przygotować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved