Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Więcej szczegółów o gąsiorze na wino.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez problemu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved