Bluzy sportowe – pełna wygoda w czasie treningu

Jeśli chcesz kupić bluzy Hummel, koniecznie wejdź na https://sklep-hummel.pl/pl/c/BLUZY-SPORTOWE/273.

Każdy kto regularnie trenuje niewątpliwie zauważył, że tylko stosowna odzież sportowa umożliwia taką aktywność w pełnym komforcie. Szukając ubioru do ćwiczeń, przede wszystkim tych outdoorowych, jak piłka nożna, jazda na rowerze lub bieganie, pamiętajmy o zakupie bluz sportowych.

Bluzy sportowe i bluzy lifestyle – kluczowe różnice

Modele bluz z zamkiem błyskawicznym, kapturem oraz bez nich od lat są już stałym elementem powszedniego ubioru. Nie dziwią nawet w zakładach pracy, gdzie dotychczas obowiązywały rygorystyczne zasady dotyczące ubioru. Bluzy uważane są za odzież typu casual, ponieważ są praktyczne i nie hamują ruchów, a wykorzystanie w nich ciepłych materiałów powoduje, iż to doskonała odzież wierzchnia na późną wiosnę oraz jesień. Bluzy sportowe, choć posiadają dość podobny krój, poniekąd różnią się od bluz casual. Te ostatnie przeważnie produkowane są w 100% z bawełny czy też bawełny z niewielkim dodatkiem m.in. elastyny. Bluzy sportowe zaś nieraz produkowane są tylko z poliestru. Jest to niesłychanie wytrzymały materiał, który nie ulega za szybko rozciąganiu i jest mniej podatny na przetarcia. To dlatego jest znakomity do produkcji strojów sportowych, które muszą znieść duże przeciążenia działające na nie w trakcie dynamicznych ćwiczeń. Co więcej poliester bardzo dobrze odprowadza wilgoć ze skóry, dzięki czemu sportowiec nie spędza długich godzin w przepoconej odzieży.

Bluzy sportowe kupuj w branżowych sklepach

Używajmy głównie odzieży renomowanych marek. Rzecz jasna, należy wówczas być gotowym na wyższy koszt zakupu takiej bluzy, ale w zamian mamy wysokiej klasy produkt z dobrych tkanin, który na pewno nosić wiele miesięcy. Jeżeli jakiś typ bluzy sportowej ma swoje specjalne przeznaczenie, nie warto ubierać zamiast niej lifestylowej odzieży, na przykład bluzy bramkarskie mają posiłkowe protektory na łokciach, które chronią zawodnika w czasie parad, natomiast bluzy dla biegaczy posiadają wysoki kołnierz osłaniający przed wiatrem. By mieć pewność, że dostajemy oryginalny produkt, wybierajmy sklepy firmowe bądź prowadzone przez autoryzowanych dystrybutorów, które dysponują szerokim asortymentem bluz sportowych dla dzieci, męskich oraz damskich.

Kontakt z nami:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved