Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich wykorzystania.

Blachy na rąbek stojący – do różnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz większe grono sympatyków, bowiem doskonale łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Pięknie wyglądającą oraz trwałą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i współczesnych budynkach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek są transportowane na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się prostym i jednocześnie szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe idealnie pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a jednocześnie jest trwałe oraz odporne na korozję.

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla popularnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem zastosowanej technologii oraz solidności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy powleczonej dodatkową warstwą, która zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. śnieg i deszcz czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu modelach, co umożliwia dopasowanie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od producenta.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Copyright © . All Rights Reserved