Czapraki – ochrona dla skóry konia

Jeśli chcesz kupić czapraki dla koni, koniecznie sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców świetnie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a zarazem poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved