Delektuj się dobrą kawą co dnia – kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo

Chcesz kupić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo? Wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i powoli zdobyła sobie nowych sympatyków. Ten wygodny proces umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w niezwykle prosty sposób – wystarczy umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można rozkoszować się świeżo parzonym napojem.

Kawy single origin z Kolumbii i Angoli – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie od jednego producenta. Problem ten tyczył się każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest w sprzedaży – również w Polsce – sporo ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak jej naparu jest charakterystyczny, bo wytworzyło go mnóstwo różnych elementów, np. konkretna pogoda panująca w danym roku. Mieszanie tego rodzaju kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi tłumi ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui i Brazylii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach mocno wyczuwalne są aromaty kwiatowe, czekoladowe i kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – niedroga każdego dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w urzędach lub hostelach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna – zwykle mieści się w granicy 1-1,50 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój podawany w bufetach w biurze lub w kafejkach w galerii. Nowoczesny design i przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Przy użyciu ich zaserwujemy gościom najwyższej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, nie zamartwiania się o duże koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy zawsze czy będą pasować do naszego ekspresu.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved