Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze cechy oraz alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają lata

Drewno to naturalny surowiec, który poprawnie pielęgnowany może zachować się w nienaruszonej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a wykorzystany jako detal aranżacji mieszkania powoduje, że staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Nowoczesna technologia pozwala bardzo dobrze łączyć właściwości drewna z potrzebami współczesnego nabywcy, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się dobrą izolacją cieplną i niskim poziomem rozszerzalności – tzn. nie wykrzywiają się. Możliwość wykończenia ich powierzchni dowolnym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach wszelkiego typu – zarówno utrzymanych w stylu retro, jak i domach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wykonane z dębu, sosny czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody oraz wiele innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale się prezentują przez dziesięciolecia.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są także na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Pragniesz założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zaufać wykwalifikowanym producentom, którzy oferują darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem piaskowanym, ornamentowym lub witrażowym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved