Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Jeśli chcesz kupić etykiety weselne, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od setek lat i od samego jego zalążka jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na Sylwestra, urodziny czy ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście chcą podarować to samo?

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale też przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w fajną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o imionach nowożeńców, wyrazy podziękowania bądź dacie i miejscu wesela. Etykiety na butelki można zamówić w rozmaitych wzorach oraz barwach, wobec tego bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Dekoruj swoje alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie robisz nalewki, wina czy soki, a następnie dajesz je znajomym lub rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać przy użyciu różnobarwnych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved