Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Chcesz zamówić butelki do wina w hurcie? Skieruj się na tę stronę.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że znaczną częścią rynku produktów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to również branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile znajdą klienta na swój pyszny, ekologiczny albo unikalny wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, aby wyrób dłużej pozostał świeży, a więc najlepiej w słoiki oraz butelki ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie to metoda optymalizacji kosztów

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo żurek, pasztety bądź marmolady, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego zarówno metodą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar całymi paletami zazwyczaj można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób też otrzyma opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co kupimy w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do rozlewania piwa, wina lub soków) i słoje. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od kubatury opakowań – po 400, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z słoiczkami oraz butelkami w hurcie można też nabyć większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved