Jednorazowa odzież ochronna – co zamówisz u producenta?

Kliknij tu, aby kupić odzież jednorazową z flizeliny.

Branża spożywcza musi zachowywać wyśrubowane normy na każdym etapie produkcji. Z tej przyczyny tak istotne jest, by pracownicy zakładów i fabryk produkujących żywność byli wyposażeni w najwyższej jakości strój ochronny, dopuszczoną do użytkowania w tym sektorze. Firmy mogą zaopatrzyć się w takie produkty m.in. w Global Food Hygiene, które jest polskim producentem oraz dystrybutorem jednorazowej odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – dystrybutor fartuchów, czepków oraz maseczek

Marka Global Food Hygiene istnieje na rodzimym rynku od przeszło 5 lat, a odniesione tu sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. zdobywać także rynki zagraniczne. Aktualnie w asortyment spółki obejmuje moduły odzieży ochronnej, takie jak maski wielowarstwowe, w tym również te zakrywające zarost, kominiarki i czepki, obuwie, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania oraz fartuchy. Jednym z podstawowych produktów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane osobiście przez zespół fachowców firmy i produkowane z pomocą autorskiego wykrojnika. Już blisko 800 klientów stosuje artykuły spółki Global Food Hygiene. Produkcja też wygląda efektownie – z linii produkcyjnej schodzi miesięcznie mniej więcej 700 tysięcy fartuchów.

Co odróżnia tego producenta jednorazowej odzieży ochronnej?

Trzeba zaznaczyć, iż marka Global Food Hygiene wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod kątem różnorodności wytwarzanych przez nią produktów. Firma kładzie nacisk na nieustający rozwój, implementując nowe rozwiązania, jak również ulepszając infrastrukturę spółki (m.in. modernizując hale magazynowe i produkcyjne), za co przyznano jej kilka prestiżowych wyróżnień. Kluczowym zamiarem Global Food Hygiene jest konsolidacja części procesów i intensywna kooperacja między różnymi sekcjami spółki, co docelowo ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum wydajności w przygotowaniu zamówień tak, by docierały one do odbiorców w ciągu 24 godzin.

Kontakt z nami:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved