Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto – można kupić ich zamienniki

Chcesz zamówić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto? Sprawdź cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych kompozycji kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, więc na rynku w mgnieniu oka powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca amatorów kawy.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje smaczną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest w większości wypadków o kilkanaście procent niższa, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved