Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Zobacz, gdzie nabyć kontener na gruz

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved