Odświeżacze powietrza – stosuj tam, gdzie liczy się dobre wrażenie

Więcej o odświeżaczach powietrza

Na to, jak nasze mieszkanie będzie postrzegane przez odwiedzających go gości, wpływa nie tylko jego wystrój. Równie ważne są zapachy. Niestety, nawet przy zachowaniu całkowitego porządku, nie jesteśmy w stanie usunąć z mieszkania wszystkich przyczyn nieprzyjemnych nut zapachowych. Mogą one napływać z łazienki, kuchni, a także innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, pomogą zamaskować przykre zapachy, a niekiedy całkiem je wyeliminować, jest naprawdę szeroki. Najlepsze rezultaty daje stosowanie neutralizatorów zapachu.

Odświeżacze powietrza – w jakiej formie występują?

Neutralizatory zapachu mają przeróżne postacie, co sprawia, iż bez problemu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb. Bardzo popularna postać, w jakiej występują profesjonalne neutralizatory zapachu to płynny koncentrat. Należy rozrzedzić go w wodzie do właściwej proporcji, a w następnej kolejności przelać do pojemnika z rozpylaczem i użyć w danym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu przyjmują też inne postacie – np. wkładek do pisuaru lub muszli klozetowej, a także automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się po wykryciu odpowiedniego stężenia jakiejś substancji lub w określonych porach.

Neutralizatory zapachu – szerokie zastosowanie

Profesjonalne odświeżacze powietrza, odmiennie do preparatów opracowanych z myślą o wykorzystaniu domowym, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Główną grupę ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w porządkowanych łazienkach i innych pomieszczeniach zlikwidować przykre nuty. Neutralizatory zapachu są też wykorzystywane przez inne firmy – na przykład stacje benzynowe, kina czy lokale gastronomiczne, a także placówki jak np. szpitale i żłobki i pozostałe podmioty utrzymujące własne, ogólnodostępne toalety.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved