Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, nadwozia, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved