Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Drukarki 3D zamówisz na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Szacuje się, iż stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony aż o 90%. Nadrzędne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej jakości produktów i usług, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją i prostą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można ekspresowo otrzymać tożsame prototypy, do czego dąży się z reguły w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w przeróżnych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest precyzyjny oraz trwały, a w czasie procesu wydruku nie pojawiają się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved