Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Jeśli chcesz kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio, koniecznie wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/

Podmiotów wytwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza ciągle plasuje się w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów kupił nieduży obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawowca i sporządzano ich autorskie mieszanki. W mgnieniu oka podbiły one serca obywateli Turynu. Wiek później firma Lavazza nadal oczarowuje aromatem swoich mieszanek, wytyczając trendy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i ciekawy aromat

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje wręcz moment. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. W tej chwili w sprzedaży spotkać można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż są one nieco tańsze, ale tak samo cechują się głębokim smakiem.

Kto oferuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do licznych popularnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką arabiki z robustą (Vigoroso Ira czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), pyszną mieszanką samej arabiki (Venezia), ale również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved