Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Chcesz zamówić słoje z kranikiem? Zobacz tu.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania soków, kompotów, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved