Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Jeśli szukasz kontenerów rolkowych, odwiedź ten adres

Nie wszystkie śmieci mogą trafić do koszy na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to najczęściej tych, które są generowane w trakcie wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, a także odpadów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie zostaną przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu wypadkach mogą jednakże wyniknąć trudności powiązane z składowaniem i przewozem śmieci. Aby ich uniknąć, warto zaopatrzyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na odpady

Najprostsze kontenery otwarte są przeznaczone do przechowywania i transportu starych mebli, gruzu, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym dostępne są również kontenery uszczelniane, które świetnie zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są także wymagane w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak trociny, granulaty czy wióry metalowe. Proces ich załadunku ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami oferty producentów kontenerów na odpady są różne firmy. Pośród nich można wymienić m.in. przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem piwnic i strychów, a także wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się podmioty oferujące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Odnajmują je one klientom, a po zapełnieniu odwożą do miejsca legalnego ich magazynowania bądź utylizacji.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved