Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

COVID-19, który opanował wszystkie państwa, nieodwołalnie odmienił nasze relacje społeczne i bieg życia. Zasady dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do apteki czy urzędu, gdzie na ogół przebywamy w większym gronie ludzi, musimy zawsze nosić na nosie oraz ustach maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z bawełny?

Komfortowa przyłbica ochronna zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z patogenami w jednakowym stopniu jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale w tym samym czasie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej kluczowymi atutami są solidność, komfort i tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być używana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (nawet 30 razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Ochronna przyłbica – dla sportowców i osób starszych

Przyłbicę ochronną rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby mające problemy z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia czy aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maski ochronne podczas wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie jest kłopotliwe. Ludzie młodzi z pewnością uznają za zaletę też to, iż nie zakłóca ona działania FaceID.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved