Torby, notesy, odzież – co zamówisz w hurtowni gadżetów reklamowych

Nowoczesny biznes nie obejdzie się bez promocji. Obecnie reklama przybiera przeróżne formaty: zamieszcza się ją w prasie, w mediach społecznościowych i w internecie. Ale wciąż nie odchodzi się od tradycyjnych nośników reklamy, m.in. wizytówek bądź ulotek. Wykorzystuje się również jeszcze jeden typ działań marketingowych, który potencjalni odbiorcy niezwykle sobie cenią – promocję poprzez gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe – funkcjonalny i darmowy przedmiot

W przeciwieństwie do innych form reklamy, wszelkiego rodzaju gadżety są namacalnym przedmiotem, który nierzadko jest bardzo funkcjonalny, dlatego zostaje z nimi na dłużej. To z kolei powoduje, że nasi potencjalni partnerzy i konsumenci bardzo je lubią. Ciężko znaleźć kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii czy w banku długopisu lub parasolki. Są to przecież przedmioty, które zawsze wypada mieć przy sobie. A co najważniejsze – ten upominek jest darmowy! Tymczasem wykorzystując regularnie dany gadżet, klient bezustannie widzi logotyp firmy, od której go dostał, tym samym bezwiednie staje się ona dla niego bardziej rozpoznawalna.

Gdzie kupić gadżety reklamowe?

Sitodruk, czyli jedna z najpopularniejszych metod, które stosuje się w trakcie personalizacji gadżetów promocyjnych, daje możliwość nadruku zarówno na powierzchniach drewnianych, tekstyliach, jak i tworzywach sztucznych. Najczęściej zamawianym gadżetem tekstylnym, jest oczywiście odzież promocyjna – zazwyczaj wykonuje się nadruki na t-shirtach, a czasem też na polarach, czapkach czy bezrękawnikach. Dodatkowo można wydrukować logo na ręczniku, torbie zakupowej i parasolu. Jeśli poszukujemy szerokiego asortymentu przedmiotów do nadruku, należy sprawdzić ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym razem można wtedy kupić nie tylko t-shirty i odzież z nadrukiem, ale również m.in ołówki, skrobaczki do szyb samochodów oraz smycze, co skróci czas przygotowania każdej kampanii reklamowej.

Copyright © . All Rights Reserved