Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Szukasz jedynej w swoim rodzaju oferty wypraw? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem doceniającym pewne i świetnie przygotowane wyprawy nadzorowane przez wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Przygotowujemy trekkingi, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią czynne spędzanie wolnego czasu i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. By partycypować w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem urzeczywistnić marzenia i poznać swoje reakcje w ciężkich warunkach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów znających na wylot naturę górskiego terenu, ale też ochoczo dzielących się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy oraz Dolomity.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved