Praktyczny poradnik – nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są kluczową przyczyną, przez którą na witrynę online może być zastosowany ban od Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych surowych sankcji?

Zaprzestań używania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie sztucznej ilości fraz kierujących ruch na naszą stronę internetową. Manipulują one pozycją strony w rezultatach wyszukiwania i tym samym przekraczają zasady uczciwego SEO ustalone przez koncern Google. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące stosowane są pod postacią wpisów sponsorowanych najeżonych licznymi odnośnikami. Szerzy się również proces kupowania linków, co jest nielegalne. Strona jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieuczciwe metody zostaną ujawnione, a to wiąże się natychmiastowym zmniejszeniem jej rangi w wyszukiwarce, czsem aż o 50 stron.

Czy można wyeliminować nienaturalne linki przychodzące

Pamiętajmy, że gdy na witrynę będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy ubiegać się o odtworzenie prawidłowej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest jednak bardzo długotrwały i nie zapewnia całkowitego sukcesu. Jeśli chcemy zwiększyć szansę na sprawne usunięcie filtrów – zasięgnijmy porady doświadczonej agencji SEO. Fachowcy automatycznie ustalą realną przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google warto zlecać wyłącznie doświadczonym agencjom.

Copyright © . All Rights Reserved