Portal o ciekawych wydarzeniach i atrakcjach w Małopolsce

Na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna uzyskasz więcej informacji o atrakcjach w Małopolsce.

Chociaż Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, więc często z trudem można odnaleźć się w ogromie wiadomości o najnowszych imprezach kulturalnych bądź sportowych i godnych zobaczenia atrakcjach w Małopolsce.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o wartych zobaczenia miejscach w Małopolsce?

Aby przybliżyć zwiedzającym atrakcje turystyczne tego województwa, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiedzę nie tylko o najpiękniejszych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, jak też o pokazach i wydarzeniach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże portal? Podróżnicy organizujący pobyt w Małopolsce już na stronie głównej zauważą mapkę, na której prędko wyszukają zabytki i galerie, schroniska młodzieżowe, hotele i motele, a także Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach Małopolski. Portal ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o wypożyczalniach aut i parkingach. Co więcej, dla osób, które z rozmaitych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące m.in. trasy rowerowe, piękno parków narodowych i krajobrazowych oraz zamek na Wawelu.

Portal o zabytkach Małopolski nie pomija cudzoziemców

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina też o przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane oraz mniejsze południowe miejscowości. Wiadomości dodawane na portalu publikowane są zatem w języku angielskim, ale również w między innymi w języku słowackim, niemieckim, francuskim oraz włoskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu rejestr ambasad i konsulatów zlokalizowanych w regionie Małopolski. Niezmiernie wartościowa dla obcokrajowców może być także podstrona Rozmówki, gdzie poznają najpopularniejsze wyrażenia i zwroty, które pomogą im porozumieć się z Polakami w codziennych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie pobytu naszym kraju.

Kontakt z nami:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Copyright © . All Rights Reserved