Bartłomiej Sitarski – architekt

Na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html znajdziesz architektów Kraków na miarę swoich potrzeb.

Od wyborów podjętych na pierwszym etapie wznoszenia domu zależy to, czy odpowie na nasze oczekiwania. Z tego powodu należy dokładnie przemyśleć każdą sprawę i, jeśli nie mamy odpowiednich umiejętności, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić poszczególne pokoje oraz pomoże przystosować budynek do naszych potrzeb. Z jakich powodów powinniśmy skorzystać z usług dobrego architekta?

Z architektem szybciej wybierzesz materiały

Potencjalni posiadacze domu mogą mieć problemy ze znalezieniem materiałów, z jakich obiekt ma zostać zbudowany. A ta decyzja okazuje się naprawdę istotna, gdy mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Z tego powodu należy wcześniej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz projekt

Dom na starą modłę lub może jakaś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski czy piętrowy? Podobnych pytań budujący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z podobnymi problemami doradzi właśnie architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go słuchając naszych sugestii.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Przed rozmową z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Należy też w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie potrafił polecić nam odpowiednie technologie – oraz skompletować wszystkie papiery posesji.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved