Baseny kąpielowe – bogaty wybór, dodatkowe akcesoria

Chcesz kupić baseny kąpielowe? Wejdź na http://www.baseny.kapielowe.pl

Basen kąpielowy prawie wszystkim kojarzy się z prestiżem, ale jest to także wielka przyjemność, sposób na odpoczynek czy na uprawianie sportu. Na posiadanie basenu zatem na pewno warto się zdecydować, pamiętajmy jednak, aby stawiać tylko na profesjonalne rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, zbudowane i konserwowane przez profesjonalistów to gwarancja ich funkcjonalności i solidności.

Jakie baseny kąpielowe można wybrać?

Baseny można podzielić na baseny do użytku profesjonalnego, na przykład do ośrodków spa czy obiektów sportowych, a także baseny do użytku prywatnego – przydomowe, wewnętrzne bądź ogrodowe. Rozróżnienie na baseny wewnętrzne i zewnętrzne to drugie kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych niezbędne jest postawienie hali basenowej, która powinna spełniać pewne warunki, na przykład tyczące się wytrzymałość materiałów budowlanych na chemię basenową czy wilgotności powietrza. Zatrudnienie profesjonalnej ekipy jest więc konieczne do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest olbrzymia liczba rodzajów basenów. Dostępne są rozmaite kształty: płytkie brodziki, baseny prostokątne, okrągłe czy ósemkowe czy podłużne baseny typu fast lane, świetne dla pasjonatów pływania i zwolenników dbania o formę. Dostępne są też baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład modele, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię czy też obniżony poziom wody, co wygląda bardzo efektownie.

Akcesoria do basenów kąpielowych

Pragnąc zminimalizować wydatki, przy projektowaniu i budowaniu basenu można zdecydować się na podstawowe rozwiązania, ale nie zawsze dodatkowe akcesoria generują wielkie wydatki. Pięknie prezentuje się na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, przez co uatrakcyjnia także ogród albo halę basenową. Znakomitym wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest dach, który pozwala wydłużyć sezon kąpieli z 3 do aż 6 miesięcy, a także daje dyskrecję oraz gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny i zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany przede wszystkim do relaksu, warto zamontować specjalne schody. Takich możliwości jest jednak znacznie więcej – jedne podwyższają walory funkcjonalne basenu, inne zaś nadają mu bardziej ekskluzywny charakter.

Kontakt z nami:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved