Nierdzewne rury szlifowane – czym się wyróżniają?

Więcej o rurach szlifowanych.

Balustrady na balkonie narażone są na wpływ różnych groźnych czynników. Największym ich zagrożeniem okazuje się niewątpliwie wilgoć, gdyż potrafi powodować ich szybkie korodowanie. Uszkodzenia tych poręczy mogą też okazać się efektem ekspozycji na światło słoneczne lub chłód. Chcąc uniknąć takich problemów warto zdecydować się na balustradę zrobioną z nierdzewnych rur szlifowanych. Dlaczego więc takie rury będą najlepszym pomysłem? Do czego jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Mocne strony rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej wykazują wiele dobrych stron, które odróżniają je na tle innych podobnych elementów. Stal antykorozyjna produkowana jest z jedenastoprocentową domieszką chromu, przez co nawet ciągły kontakt z wodą lub żrącymi związkami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane okazują się też bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, co powoduje, iż sprawdzają się w różnych, nawet najcięższych, warunkach.

Do czego służą rury szlifowane?

Nierdzewne rury szlifowane są najczęściej wykorzystywane w architekturze – wykonywane są z nich na przykład poręcze lub rusztowania. Ze uwagi na fakt, iż nie szkodzą im syntetyczne substancje, są oprócz tego stosowane w motoryzacji – między innymi do wykonywania elementów wydechowych. Należy także dodać, iż takie rury szlifowane świetnie wyglądają, zatem będą najlepszym rozwiązaniem dla klientów potrzebujących ciekawego detalu do ubikacji czy kuchni.

Kontakt z nami:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved