Zalety nowoczesnych pokryć dachowych i gdzie je kupić?

Poznaj ofertę producenta blach dachowych na www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy ponownie wypierają z rynku zakładane przez dekady tradycyjne dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne atuty tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz także dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejszy ciężar na konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z paru przyczyn. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachu, ale również ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne ułożenie zabiera zazwyczaj o wiele więcej czasu. Inną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do generalnie dowolnej, także bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych rewelacyjnie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starymi obiektami, zwłaszcza, że mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się także większą szczelnością. Prócz tego łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w razie mocnych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości?

Aby zamówić nowoczesne blachodachówki najwyższej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych i blachodachówek. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach tej firmy, rozsianych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego oraz małopolskiego. Dumą REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, jak również rdzewienie. Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, stąd oprócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (między innymi systemy rynnowe czy folie dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Copyright © . All Rights Reserved