Biuro rachunkowe – co dla nas zrobi?

Złóż wizytę w biurze rachunkowym Katowice - tu skorzystasz z usług profesjonalistów.

Prowadzenie finansów w małych firmach jest często powodem niemałych kłopotów. Niewielkie podmioty zwykle nie są w stanie zatrudnić specjalistyksięgowego na etat, a ich właściciele nie zawsze umieją odpowiednio pokierować finansami. Szczęśliwie wyjście z tej sytuacji będzie prostsze niż sądzi wielu z nas – wystarczy tylko zdecydować się na skorzystanie z usług oferowanych przez biuro rachunkowe. Co konkretnie w ten sposób zyskamy? Jak otrzymać pewność tego, iż poziom usług okaże się satysfakcjonujący?

Współpraca z biurem rachunkowym – wygoda i oszczędność czasu

Na pomoc biura rachunkowego powinniśmy postawić w szczególności z uwagi na bezpieczeństwo finansów. Jeżeli zostawimy finanse firmy specjalistom od finansów, zyskamy pewność, że możliwe kontrole fiskusa nie zakończą się nałożeniem kar. Pomoc oferowana przez biuro rachunkowe to również oszczędność czasu i funduszy – nie trzeba zajmować się finansami na własną rękę, ani najmować do pracy księgowego na stałe. Warto także nadmienić o komforcie, jaki niosą ze sobą takie usługi. Dziś nie ma już konieczności często odwiedzać osobiście biura rachunkowego, dlatego że dużo kwestii można koordynować z opiekunem naszej firmy używając poczty elektronicznej.

Biuro rachunkowe – jakie będzie najlepsze?

Szukając biura rachunkowego nie można kierować się tylko cennikiem usług – nadzwyczaj niskie ceny usług często oznaczają ich niezadowalającą jakość. Przy wyborze biura rachunkowego dowiedzmy się, czy jego eksperci posiadają odpowiednie uprawnienia, przykładowo certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wystawiany przez Ministerstwo Finansów do 2014 r. albo certyfikat księgowego wydawany przez Centrum Informacji Księgowej. Dobrze też, jeżeli biuro rachunkowe poza obsługą spraw z zakresu księgowości, świadczy dodatkowo usługi kadrowe, między innymi przygotowanie umów o pracę, zlecenie oraz dzieło, sporządzanie raportów płacowych czy wyliczanie podatku dochodowego osób zatrudnionych.

Kontakt z nami:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved