Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Zleć catering na imprezy na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Sezon wakacyjny obfituje w bardzo popularne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy plenerowe, ale w zasadzie każdego tygodnia w przeróżnych miejscowościach w Polsce odbywają się sympozja, gale czy benefisy. Takie eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – nieodzowny na prestiżowych bankietach

Masz zamówioną salę na event albo wybrałeś już lokalizację, gdzie wyprawisz piknik? Świetnie! Teraz musisz zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia smacznych gorących dań, przekąsek i napojów. Miej na uwadze, że na czas istotnych bankietów nie godzi się postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – właściwy układ stołów, stylowe ozdoby, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia niewątpliwie będą również pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezy

Plusem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest z pewnością to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyszykuje pyszne menu, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego otoczką. Zakąski i potrawy zostaną dostarczone we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas bankietu. Na życzenie klienta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą uświetnić wydarzenie pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Warto wybrać firmę cateringową, która działa w branży od lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno tych takich na setki gości, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali oferty doradzi ona, jakie dania, zakąski oraz napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved