Catering kanapkowy – idealny na przyjęcia i spotkania w większym gronie

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/ zamówisz catering kanapkowy.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest kłopotem, jeśli mamy wystarczająco wolnego czasu na zakupy koniecznych produktów, jak również następnie własnoręczne przygotowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, iż trzeba rezygnować z zamiaru uczczenia istotnej rocznicy. W takim przypadku rekomendujemy skorzystać z oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – umożliw gościom prowadzić swobodną rozmowę

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to usługa kierowana z reguły do firm, jakkolwiek zamawiają ją regularnie także osoby prywatne i różne stowarzyszenia szykujące wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w dania w wariancie finger food, a więc nieduże przekąski, które da się skonsumować na stojąco i nie używając widelca. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to dosłownie danie na “raz”. Finger food to głównie tartoletki owocowe i warzywne, roladki albo sandwicze. Ten model cateringu doskonale sprawdza się na imprezach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich osób. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych pogawędkach, przy czym nie redukuje kontaktu tylko do osób usadzonych przy jednym stole.

Catering z przekąskami – idealna opcja dla bankietów urządzanych w niedużych wnętrzach

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni docenią plusy, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznemu podmiotowi. Przede wszystkim tym sposobem rozwiązuje się problem związany z ułożeniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników bankietu. Ciepłe i zimne napoje oraz potrawy ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to szczególnie praktyczne głównie w niedużych pomieszczeniach, gdzie użycie optymalnej liczby stołów byłoby trudne. Catering finger food mimowolnie sprawia także, że uroczystość ma mniej poważny, bardziej wyluzowany klimat. Wypada podkreślić, iż menu z drobnych przekąsek jest statystycznie tańsze niż wyrafinowane obiady, a jednocześnie daje większą możliwość dopasowania ich do tendencji żywieniowych gości imprezy. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz stanowiło największą komplikację przy urządzaniu spotkań firmowych.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved