Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Jeśli potrzebujesz zlecić serwis okna, zajrzyj tutaj.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie wpływają także warunki atmosferyczne – mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved