Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Kraków lotnisko parking, uzyskasz na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe zakątki świata, szybkość i komfort – to główne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zdobyły olbrzymią popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia konieczność dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, toteż w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji na jego stronie www, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia auta. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja pomocy załogi

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora albo ujście powietrza w oponach.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved