Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Sale do wynajęcia na imprezy Kraków - zobacz aktualną ofertę.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, zadaniem których zbudowanie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, żeby uczcić zdobyte nagrody branżowe, jak również różnorodne szkolenia, bankiety dla partnerów biznesowych czy konferencje. Takie imprezy muszą być należycie przygotowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Gdzie urządzać galę firmową?

Jeśli nie posiadamy w budynku firmy odpowiednich pomieszczeń, w których można urządzać galę, trzeba poszukać propozycji wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do klasy organizowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla wspólników spółki, podczas których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w zwykłym lokalu. Warto w takich wypadkach zorganizować event w eleganckim miejscu, które wyraźnie podkreśli doniosłość wydarzenia. A jeżeli na imprezę poproszone zostaną osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy sali warto wybrać lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering kompetentnej firmie

Podczas planowania eventu firmowego nie wolno przegapić tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Trafnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku solidnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówiony punkt pysznych dań dla uczestników, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i zajmie się nakryciem stolików. W czasie ekskluzywnych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Powinno się zatem korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i perfekcyjnie prezentujące się dania.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved