O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

Jeśli ciekawi Cię dobra oferta lokalu na 18 w Krakowie, zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Na ogół w przypadku urodzin, niektórych rocznic bądź imienin nie planujemy żadnych zabaw z krewnymi i znajomymi, uważając, iż nie jest to ważne. Ale są takie ważne życiowe chwile, których huczne celebrowanie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bez wątpienia pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wyprawić obiad w domu czy wynająć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem brać udział w wyborach powszechnych, spożywać i kupować napoje alkoholowe, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna płacić podatki. Jednakże kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Opcją jest zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Dlatego lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Na ogół kilku znajomych decyduje się wyprawić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, lecz równocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni smakowite dania imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim duży namiot i urządzić grill.

O co jeszcze musisz zadbać organizując 18 urodziny?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli piją napoje alkoholowe. Polecamy z tego powodu obowiązkowo zadbać o to, żeby niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali też jest ogromnie ważna, żeby zaproszeni całkiem zanurzyli się w klimacie imprezy. Trzeba zatem wybrać lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie ścian według podanych sugestii, jak również optymalnie rozstawi stoły z napojami oraz przekąskami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej świetnie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje menu nie tylko do charakteru zabawy, ale również do potrzeb i budżetu klienta.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved