Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Zleć catering na lastrada.pl.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie firmowe bądź prywatne, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę gości, na ogół nie dasz rady osobiście zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki oraz szybkie przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy zwykle wymagają stosownej oprawy też w sferze poczęstunku. Wszak nie przystoi stawiać na stołach uczestników samych ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach świetnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Catering okolicznościowy lub świąteczny – oferta usług profesjonalnych catererów

Podmioty oferujące usługi cateringu najczęściej świadczą parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na wesela, chrzciny lub komunie, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dostosowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, przez co wyraźnie różnią sięmiędzy sobą np. kosztem i listą posiłków oferowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej należy pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie wyszczególnić własne oczekiwania, lecz jednocześnie być również otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń różnego typu to codzienność, więc wieloletnie doświadczenie w tej branży powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują wszystkich gości.

Zamówienie usługi cateringowej to spora oszczędność czasu

Przygotowanie posiłków nawet dla skromnej liczby gości może być uciążliwym zadaniem, głównie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na koordynację innych istotnych aspektów wydarzenia. Jest to także sposobność uraczenia zaproszonych pysznymi potrawami przygotowanymi przez doświadczonych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie podkreślić, iż ważnym przymiotem potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale także ich prezentacja na stole. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved