Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Sala na przyjęcie weselne Kraków - na tej stronie znajdziesz korzystną ofertę.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym krewni nowożeńców oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – liczy się jego pojemność i dystans od kościoła

Wybierając salę na wesele narzeczeni musi rozważyć parę dość ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli salę taneczną. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie łatwa. Jeżeli na ślub poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym mieście, warto szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc przystrojenie sali, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i przygotowanie menu. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

A może zabawa weselna w pałacu?

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela wyprawia się od setek lat, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć ponad stu gości. Impreza może zostać wyprawiona także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved